Zabavený leasing

Zabavený leasing

Hledáte výhodnou nabídku prodeje automobilů? Tak to už jste určitě slyšeli o prodejích vozidel, která jsou ze zabaveného leasingu. Zabavený leasing znamená to, že vozidlo, které se prodalo na leasing jeho předchozí majitel nedokázal splácet. Auto mu bylo zabaveno, protože při leasingu není vozidlo v jeho vlastnictví. Leasingové společnosti v tomto případě vozidlo nevyužijí a tak se ho snaží prodat za mnohem menší sumu.

Prodaná auto ze zabaveného leasingu jsou asi nejvýhodnějšími nabídkami, které momentálně můžete najít. V českých bazarech sice najdete vyjímečně vozidla levná a v dobrém stavu, ale jen málokdy se vám podaří dostatečně včas oslovit prodejce. Většinou jsou tyhle vozy rychle prodané. Můžete samozřejmě také zkusit hledat v zahraničí – v Německu, Anglii, Itálie a v jiným státech, ze kterých se s oblibou dováží vozidla. Dovoz vozidel je ale příliš komplikovaný a nejistý. Kromě toho za poplatky za přepis a dovoz zaplatíte několik tisíc, které znatelně ovlivní cenu vozidla.

Vozy ze zabaveného leasingu jsou jak levná tak kvalitní. Leasingové společnosti se snaží najít kupce hned po zabavení automobilu a proto nasadí prodejní cenu velmi nízko. Vozidla jsou pravidelně servisována a tak je zaručeno, že je nový majitel získá v perfektním stavu. Jedná se většinou o vozidla střední a vyšší třídy, která jsou stará jen několik let. Jejich majitelé nedokázali leasing splácet a nyní je tu možnost, že vozidlo získáte díky zabavenému leasingu vy. Je jen potřeba se správně informovat a pohlídat si, jestli jsou všechny vazby s předchozím majitelem vyřešeny a nemá na automobil žádný nárok. Může se totiž stát, že se minulý majitel soudí s leasingovou společností a v případě, že by vyhrál padne automobil do zpátky do jeho rukou, což by bylo pro nového majitele, který o tom neměl tušení velmi nemilé.

Podobné články

Zabavená auta na prodej

Plánujete koupi nového vozidla, ale chtěli byste najít tu nejvýhodnější nabídku? Můžete zkusit hledat v českých autobazarech, nepříliš často zde narazíte na ...

Auta z exekuce

Auta z exekuce mohou být řešení pro zájemcem, kteří mají v plánu si pořídit nové vozidlo. V českých bazarech a inzerátech není velký výběr v...

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.