Zabavená auta na prodej

Zabavená auta na prodej

Plánujete koupi nového vozidla, ale chtěli byste najít tu nejvýhodnější nabídku? Můžete zkusit hledat v českých autobazarech, nepříliš často zde narazíte na levné a přitom kvalitní vozy. Šance, najít takovou nabídku a být ten, kdo si nakonec automobil koupí, je velmi malá.

Můžete také zkusit hledat v zahraničí a vybírat v Německu či Itálii, jenže dovoz vozidel ze zahraničí je příliš zdlouhavý a komplikovaný. Navíc musíte platit přepis a další poplatky z převezení automobilu. Pokud hledáte vozy střední a vyšší třídy a chtěli byste je mít výhodně, hledejte zabavená auta na prodej.

Tyto automobily prodávají různé leasingové společnosti. Jedná se o vozy, které byli používány předchozími majiteli. Ti však přestali platit leasing a tak se automobil vrátil zpět do vlastnictví leasingové společnosti. Pro ně jsou vozy nepříliš potřebné a tak se jich zbavují za nízké ceny. Někdy můžete najít nabídku vozů, jejichž cena klesla až o 40-50%.

Výhoda těchto vozidel jsou v tom, že nebývají příliš stará – maximálně několik let. Automobily jsou pravidelně servisovány a je tak zaručen jejich dobrý stav. Kvalitu tak máte mnohem jistější než když kupujete auto z bazaru a nevíte, jaké vady se u vozu skrývají.

Důležité je si při koupi vozidla dát pozor na jednu věc. Tou je informace, zda je všechno s minulým majitelem vyřízeno a převod vozidla proběhl v pořádku a už nejsou žádné vazby na předchozího majitele. Mohlo by totiž dojít k tomu, že bývalý majitel vyhraje soud s leasingovou společností a automobil se vrátí zpátky k němu. Zabavená auta na prodej jsou určitě výhodná, důležité je se jen ujistit, že je leasing ukončen a automobil nemá žádné minulé vazby.

Podobné články

Auta z exekuce

Auta z exekuce mohou být řešení pro zájemcem, kteří mají v plánu si pořídit nové vozidlo. V českých bazarech a inzerátech není velký výběr v...

Zabavený leasing

Hledáte výhodnou nabídku prodeje automobilů? Tak to už jste určitě slyšeli o prodejích vozidel, která jsou ze zabaveného leasingu. Zabavený ...

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.