Webmobil24.de

Webmobil24.de

Plánujete koupi nového nebo ojetého vozidla? Chtěli byste najít výhodou nabídku prodeje zachovalého a levného vozidla? Tak to vás nejspíš české bazary a inzeráty příliš neuspokojí. Z tohoto důvodu se čím dál oblíbenější stává nákup vozidel v zahraničí a to hlavně v Německu. Německo je zemí, kde je velký trh. Zájemci o nový automobil si zde můžou vybrat z mnohem větší nabídky vozů a motocyklů. Jsou zde v prodeji i typy vozů, které jsou u nás jen těžko k dostání nebo se u nás neprodávají.

Výhodné nabídky můžete v Německu hledat přímo v bazarech, nebo můžete využít internetu a prohledávat nabídky přes inzertní servery. Mezi jeden z největších patří stránky Webmobil24.de, kde můžete jak nakupovat tak prodávat.

Webmobil24.de inzeruje nabídky z německých prodejců. Kromě osobních automobilů si zde můžete vybrat také mezi dodávkami, limuzínami či terénními vozy. Nakupovat auta v Německu se vyplatí jednak kvůli nízkému euru, ale také z mnoha dalších důvodů. Oproti ostatním zemím, je Německo takřka bez problémů. Například při dovozu automobilu z Anglie můžou nastat problémy pokud je volant na pravé straně. Při dovozu aut z USA nebo Švýcarska je zase potřeba platit clo a DPH. Německo je nejblíže, je v Evropské unii, takže se nemusí při dovozu platit clo ani DPH. Vozidla se v Německu součástkami nijak výrazně neliší. Vozy jsou tam jen zachovalejší a v lepším stavu. Je to díky zacházení německých řidičů, kteří se o svá vozidla starají lépe než naši řidiči a také kvůli lepšímu stavu německých vozovek.

Na Webmobil24.de si můžete vybrat automobil přesně podle vašich požadavků. Nastavíte si, zda chcete nový nebo ojetý, jakou značku, jaký počet najetých km, na jaké palivo jede. Nemusíte se obávat, že byste nerozuměli německým slovíčkům, Webmobil24.de funguje v několika různých jazycích, mezi než patří i čeština.

Zkuste další článek, třeba Autoscout.de, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Mobile.de.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.