Webauto.de

Webauto.de

Plánujete koupi nového vozidla a nejste spokojeni s nabídkami v českých bazarech a inzerátech. V tom případě můžete zkusit popřemýšlet, jestli by se vám nevyplatilo nechat si dovézt automobil ze zahraničí. Tahle forma koupi nového či ojetého vozidla se stává v České republice čím dál oblíbenější.

Vyhledat svůj automobil můžete například přes německý inzertní server Webauto.de. Najdete tam velký výběr vozidel z celého Německa. Máte tak možnost si pořídit vozidla, která u nás často nejsou vůbec k dispozici, nebo jsou jen těžko k dostání. Na Webauto.de si můžete nastavit parametry, podle kterých si chcete automobil vybrat. Zda hledáte nové nebo ojeté vozidlo, kolik za něj plánujete utratit, na jaké palivo má jezdit – to všechno si můžete přesně určit.

Výhoda vozidel z Německa je v tom, že bývají v lepším stavu a také levnější. Němečtí řidiči se o své automobily starají lépe a vozovky jsou tam v lepším stavu. Při dovozu budete muset sice zaplatit poplatky za přepis a také za dopravu vozidla, ale často je cena nižší, než cena za stejného vozidlo v České republice.

Automobil, který najdete v inzerci Webauto.de si můžete přivézt sami, nebo se obrátit na specializované firmy a dopravce, kteří s tím mají zkušenosti. Ti vám automobil dopraví a zařídí všechno důležité pro přepis vozidel. Díky jejich zkušenostem probíhá obchod rychle a jednoduše a své vozidlo můžete mít doma už během několika dnů.

Zkuste další článek, třeba Auto24.de, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Auto.de.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.