Dovoz aut Pečky

Dovoz aut Pečky

Dovoz aut ze zahraničí se stává čím dál více oblíbenější. Není divu, auta ze zahraničí jsou levnější a v mnohem lepším stavu než auta v českých bazarech. Je to jednak kvůli tomu, že se řidiči v cizině o svá vozidla starají lépe a také proto, že stav vozovek je tam mnohem lepší. Pokud plánujete koupi nového auta, můžete si dovoz aut zařídit i sami. V opačném můžete využít služeb některých společností a dopravců, kteří se dovozem aut zabývají.

Dovoz aut Pečky je jedna z firem, které se touto činností zabývají už několik let. Tito dopravci mají s dovozem aut ze zahraničí letité zkušenosti. Tato firma nabízí auta z dovozu v dobrém stavu a za nízké ceny. V své nabídce mají desítky vozů, kromě toho také nabízí náhradní díly, pneumatiky a další doplňkové služby jako je ekologické mytí a čištění exteriéru a interiéru. Navíc si přes dovoz aut Pečky můžete pořídit i karavan na letní sezónu.

Ke všem dovezeným získáte záruku 100% původu a mobility. Pokud si vyberete vozidlo z nabídky a koupíte si ho, získáte jednou velkou výhodu a tou je, že za vás dovoz aut Pečky zaplatí ekologickou daň. Tato daň se liší (především rokem výroby vozidla) ale v některých případech může být několik tisíc. V případě, že se potřebujete zbavit svého starého vozu a chtěli byste jej obměnit za nějaký novější, můžete využít služby protiúčtu. Na všech prodávaných vozem máte certifikát o počtu najetých km, kde je uveden počet km, číslo karoserie, ověření původu vozu a další informace, pro dokázání pravosti těchto údajů. V případě, že nemáte dostatek hotovosti, abyste si pořídili automobil za plnou cenu, můžete využít GE Money úvěru nebo S auto úvěru, které jsou možné na tyto vozidla získat.

Zkuste další článek, třeba Dovoz aut ze zahraničí, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Dovoz aut z Francie.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.