Autoscout.de

Autoscout.de

Mezi jedny z nejznámějších německých inzertních serverů patří bezpochyby Autoscout.de, který je hned po Mobile.de největším webem, kde se prodávají vozidla z Německa. Tyto stránky jsou tak oblíbené hlavně díky jejich různým jazykovým mutacím, mezi které patří i čeština. Čeští řidiči tak mají možnost si pohodlně a ve svém jazyce vybírat svůj nový vůz. Nabídka vozů i služeb na Autoscout.de velmi dobrá. Tyto stránky mají také výborné prvky, které zajišťují zabezpečení proti podvodníkům.

Dovážet vozidla z Německa se poslední dobou stává čím dál víc oblíbený způsob, jak si pořídit nový automobil. Vozidla z Německa jsou levnější a také v lepším stavu – to hlavně díky starosti zahraničních řidičů o své miláčky. Díky nízkému kurzu eura jsou i ceny vozidel na Autoscout.de přijatelné, některé nabídky jsou často i tak výhodné, že cena vozidla v porovnání s cenami u nás je mnohem nižší. Tyto výhodné nabídky ale v inzerátech dlouho nezůstanou, je proto dobré reagovat rychle a pohotově a prodejci se ozvat co nejdříve. Auto si pak můžete dovézt z Německa sami, nebo si na to najmout specializovanou firmu. Tito dopravci mají s dovozem aut zkušenosti a dokáží vyřešit obchod rychle a jednoduše. Budou od vás ale potřebovat zálohu předem. Pokud těmto společnostem nevěříte, můžete využít formu spolujízdy a pro auto jet do Německa s nimi. Na Autoscout.de si většinou zájemci vyberou jedno auto, o které mají 100% zájem a pak další, které si nechají v rezervě pro případ, že by první vozidlo nesplňovalo požadavky.

Už jste přečetli článek Mobile.de, který má podobné zaměření? Další informační článek - Autobazary v Německu.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.