Autobazary v Německu

Autobazary v Německu

Plánujete, že si pořídíte nový či ojetý automobil, ale chtěli byste najít ty nejvýhodnější nabídky. Poslední dobou jsou čím dál víc v oblibě auta z dovozu a hlavně z Německa. Nejenže jsou tam auta levnější, jejich stav je také mnohem lepší. Ať už je to tím, že silnice v Německu jsou v lepším stavu nebo tím, že se řidiči v cizině o své vozy starají lépe jak čeští řidiči.

Dovézt si auto z Německa už dnes není takový problém. Pokud se bojíte potíží s vyřizováním prodeje, můžete přenechat všechno papírování a převoz specializovaných firmám a dopravcům, kteří se o to postarají. Automobily si zájemci vybírají v autobazarech v Německu, které jsou často také propojeny s jejich internetovými stránkami. Svůj automobil můžete hledat buď na velkých inzertních serverech nebo můžete procházet všechny nabídky malých či soukromých prodejců. Je pravděpodobnější, že při ručním procházení najdete výhodnější nabídky. Při výběru vozidla byste měli jednat rychle, protože výhodné nabídky prodeje aut jsou rychle rozebrané.

Pokud hledáte některý z online vyhledávačů vozidel, rozhodně byste neměli minout Mobile.de a Autoscout.de – jedná se o dva největší inzertní servery, kde můžete najít velkou spoustu nabídek zahraničních vozidel.

Zkuste další článek, třeba Auta z Ameriky, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Auta z dovozu.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.