Auto24.de

Auto24.de

Auto24.de patří mezi jedny z největších inzertních německých stránek, které se zabývají nabídkou automobilů. Nabízejí se tu auto pro všechny řidiče, nejen z Německa, takže si na své přijdou i čeští kupci. Proč by měli ale vybírat zrovna v Německu?

V českých bazarech a inzertních serverech jsou oproti německým nabídkám auto levnější a kvalitnější. Je zde mnohem větší výběr vozidel a také si v Německu můžete najít typ vozidla, který se u nás skoro vůbec neprodává, nebo je jen těžko k dostání.

Díky kritériím, podle kterých se nabízející vozidla na Auto24.de prodávají si můžete najít vaše vytipované značky a varianty vozidel. Kromě toho máte samozřejmě možnost nastavit si v jakých cenových relacích se má nabídka pohybovat, na jaké palivo má vůz jezdit, v jakém roce bylo vyrobeno. Kromě vozidel zde můžete také najít motorky nebo třeba karavany.

Auta z Německa jsou většinou v lepším stavu, jednak kvůli kvalitnějším vozovkám v Německu a jednak proto, že se tamní řidiči o svá vozidla starají lépe.

Až si své vozidlo na Auto24.de vyberete, budete se muset dohodnout na prodeji a převozu k nám do České republiky. Můžete si celý obchod zařídit sami, nebo můžete využít služeb specializovaných firem a dovozců, kteří se tímto zabývají už delší dobu a mají s dovozem automobilů z Německa zkušenosti. U některých dovozců si můžete vybrat mezi dvěma formami dopravy. Je to buď spolujízda, což znamená, že kupující jede společně s dopravcem a automobil si prohlédne na místě anebo v opačném případě jede dopravce sám, a vše potřebné se domlouvá telefonicky. V případě, že automobil nevypadá tak, jak byl inzerován na Auto24.de nebo se na něm objeví vady, má kupující možnost automobil nekoupit a zkusit hledat náhradní vozidlo stejného typu.

Už jste přečetli článek Auto.de, který má podobné zaměření? Další informační článek - Webmobil24.de.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.