Auto.de

Auto.de

Pokud jste se rozhodli vybrat si automobil v zahraničí, určitě se zaměříte na sousední stát na západě, kterým je Německo. Německo se stalo poslední dobou velmi oblíbenou zemí, ze které se dají dovážet levná a kvalitní vozidla. Jedním z inzertních serverů, kde můžete tyto vozidla hledat je Auto.de.

A proč si dovézt auto právě z Německa? Kromě toho, že v Německu je mnohem větší výběr vozidel a najdete tam i auta, která se u nás takřka neprodávají má nákup v Německu několik výhod. Díky péči německých řidičů jsou auta zachovalá, stav interiéru i exteriéru je lepší. Kvalita vozů je lepší také proto, že vozovky v Německu jsou výrazně lepší než vozovky u nás.

Na Auto.de si můžete vybrat vaše vozidlo přesně podle kritérií, které jsou pro vás důležité. Můžete si vybrat zda chcete ojeté či nové vozidlo, na jaké palivo má váš nový stroj jezdit. Samozřejmě si můžete určitě jen vybrané značky, o které máte zájem a nastavit si cenu, za kterou by jste si vaše nové vozidlo chtěli pořídit.

Až si automobil na Auto.de vyberete, budete se nejspíše rozhodovat, jak ho přivézt do ČR. Neměli byste váhat dlouho, protože dobré a výhodné nabídky se dlouho neinzerují.

Auto si můžete přivézt sami nebo využít služeb specializovaných firem a dopravců, kteří vám auto z Německa přivezou a často se postarají i všechny nutné formality. Cena automobilu se sice navýší ještě o poplatky pro dopravce, nicméně pokud s dovozem aut nemáte zkušenosti, bude to pro vás vhodnější varianta.

Další příspěvek Webmobil24.de ze stejné kategorie. Další informační článek - Autoscout.de.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.