Auta z dovozu

Auta z dovozu

Kvůli nedostatku kvalitních a zachovalých vozů za dobrou cenu v našich bazarech a inzertních stránkách, se zájemci o nová či ojetá vozidla čím dál více obrací na zahraniční prodejce. Auta z dovozu jsou jednak levnější, ale také v lepším stavu v porovnání s vozy, které jsou nabízeny u nás. Může za to jednak stav vozovek, který je v cizině mnohem lepší a dále také přístup řidičů ke svým miláčkům. Zahraniční řidiči o svá vozidla pečují mnohem lépe než řidiči čeští.

Kromě toho je v zahraničí mnohem větší výběr vozidel – zájemci mají možnost si vybrat typy vozidel, které se u nás vůbec neprodávají, nebo jsou jen těžko k dostání. Mohlo by se zdát, že auta z dovozu jsou těžko k sehnání, ale opak je pravdou. Pořídit si auto z dovozu už dnes nemusí být žádný problém. Existují různé firmy a dopravci, kteří se vám o celý průběh postarají. Podle vašich požadavků vám vytipují několik aut, ze kterých si vyberete. Během několika dnů se jede pro auto a vše potřebné se vyřídí. Pokud automobil při osobní prohlídce nesplňuje požadavky – kupující objeví nějaké vady, zavolá klientovi a poradí se s ním, jak se bude dále postupovat. Pokud klient nemá o vozidlo zájem, dopravce vybere náhradní vozidlo a jede pro ně.

Někteří dopravci nabízejí auta z dovozu už i v České republice ve svých bazarech. Pro kupující je to tak mnohem výhodnější, na auto nemusí čekat a mohou si prohlédnout přímo v bazaru. Platí potom jen převod vozidla, popřípadě ekologickou daň. Někteří dovozce dokonce eko daň zaplatí za kupujícího. U českých prodejců aut z dovozu je taky výhoda toho, že si auto můžete vzít na leasing v případě, že nemáte v hotovosti plnou cenu, za kterou je vozidlo nabízeno.

Další příspěvek Dovoz aut Pečky ze stejné kategorie. Další informační článek - Dovoz aut ze zahraničí.

Novinky

16.03.2010 - Dovoz aut ze zahraničí

Dovážení automobilů z Německa je v tuzemsku velice oblíbené. Auta z Německa jsou většinou ve velice dobrém technickém stavu a díky ekonomice jsou i mnohem levnější než na našem trhu. Dovoz aut z Německa se vyplatí jenom pro dovoz novějších a dražších aut. Většinu starších aut není možné dovážet přímo. Cena dovozu vozidla ze zahraničí vychází na cca 10 000Kč. Záleží z jaké země se dováží vozidlo a zdali potřebujete pojištění. Také záleží jak je vozidlo staré.